Loading...
TLD
Třívrstvé lepené desky
Prohlédnout

POPIS VÝROBKU

Základem desky je třívrstvý, přes sebe lepený sendvič. Vnější vrstvy jsou složeny z průběžných lamel lepených po délce. Střední vrstva je lepena příčně pod úhlem 90° proti vrstvám vrchním. Po slepení těchto vrstev v jeden celek vzniká velmi pevná deska, odolná proti průhybu a kroucení.

Na pohledovou stranu desek jsou použity lamely ze starých, ručně tesaných trámů, sluncem opálených prken, katrovaných trámu a pod.. Tento povrch je se zárukou originální práce starých tesařských mistrů za přispění letitého působení deště, větru a slunce. Staří použitého dřeva vždy převyšuje dvě stě let a je přes všechny pokusy o vyrobení replik této patiny nenapodobitelné. Proto se tento výrobek dnes těší velké oblibě a je poptáván významnými architekty a staviteli po celé Evropě.

Ceny níže uvedených výrobků uvádíme na vyžádání. Nabízime také velkoobchodní prodej materiálu.

POUŽITÉ MATERIÁLY

Spodní a středová vrstva je vyrobena ze starých kvalitních trámů, jen je použit středový materiál nařezaný na lamely. Vrchní vrstva je tvořena originálními lamelami, které kompletně vybírá, třídí a zpracovává naše firma. Tato vrstva je v konečné úpravě kartáčována, čímž vzniká specifický povrchový efekt s výraznou strukturou dřeva, zajímavou jak barevně, tak plasticky. Materiál pro výrobu získáváme ze starých historických objektů, kde je zárukou nádherná práce starých mistrů svého oboru.

TECHNICKÉ PARAMETRY

-tloušťka desek je volitelná od 24 do 50 mm
-šířka desek je 1220 mm
-délky jsou dodávány dle potřeb zákazníka od 1000 mm do 4500 mm

Desky jsou lepeny lepidlem Rakouské značky RAKOLL na desky do interiéru je použito speciální vodě odolné lepidlo RAKOLL GXL 4. Do exteriéru dvousložkové lepidlo RAKOLLIT 280 + 14% RAKOLLIT Harter WS1.

POUŽITÍ VÝROBKU

Tyto desky se používají pro interiéry i exteriéry jako pohledové obklady. Dnes už je možné desky vidět při výrobě nábytku, kuchyní, dveří, parapetů, ale i drobných bytových doplňků.

Máte zájem o tento produkt?

Nebo potřebujete jen poradit?

Ukázky:

 • Portfolio Item

  TLD

  Třívsrtvé lepené desky
 • Portfolio Item

  TLD

  Třívsrtvé lepené desky
 • Portfolio Item

  TLD

  Třívsrtvé lepené desky
Kontakt

MZ WOOD s.r.o.
Bělohorská 13, Praha 6- Břevnov, 16900
IČ: 04082206
DIČ: CZ04082206

SHOWROOM PRAHA
Praha - Bělohorská 13, Praha 6 - Břevnov
Otevírací doba: PO-PÁ 9:30-12:00 13:00-17:00hod

Telefon: +420 777 557 723

Email: info@sdwood.cz

Důležité odkazy
Doporučujeme